0850 302 27 40 Mon - Fri 10:00-18:00 0850 302 27 40
global@rosche.com.tr
Türkçe tr
Siemens Altyapısı
MXT Teknolojisi
Arıtma Sistemleri
Proses Uygulamaları

Alışveriş Merkezi Su Arıtma Sistemi

Alışveriş Merkezi Su Arıtma Sistemi

Alışveriş Merkezlerinin yüksek kapasitedeki içme ve/veya kullanım suyu ihtiyacı için şebeke suyu, kuyu suyu, nehir suyu ya da deniz suyu gibi kaynaklar kullanılabilmektedir.

ROSCHE,  sunduğu İleri Filtrasyon Sistemleri ile giriş suyundaki kaba tortu ve partiküller arındırıp su ile çalışan ekipmanların ve arıtma sistemlerinizin kullanım ömrü ve verimliliği artmaktadır.

Alışveriş Merkezi Su Arıtma Sistemi

Alışveriş Merkezlerinde temiz ve bol içme suyu ihtiyacına çözüm bulmak için Ters Osmoz su arıtma sistemleri çok aşamalı filtrasyon teknolojisi ile lezzetli, berrak, kokusuz ve sağlıklı içme suyu sunulmaktadır. Bu sistemler ile Alışveriş Merkezindeki restaurant, kafe, bar ve yemekhanelerinde kaliteli, sağlıklı, ekonomik ve ergonomik  içme ve kullanma suyu elde edilerek müşterilere sunulan hizmet kalitesi yüksek standartlarda sunulmaktadır.

Sert su ve bunun sonucunda oluşan kireç alışveriş merkezi boru hatlarında tıkanma ve delinme gibi sorunlara, su akış veriminin düşmesine, ısıtma parçalarının kireçlenmesi ile enerji kaybına, neden olmaktadır. Tüm bu etkenler genel tesisatlarda ve cihazlarda dönemsel tamir sıklığını ve işletme masraflarını yükseltmektedir.

ROSCHE un sunduğu ileri su arıtma sistemleri ile, kullandığınız cihazların ve genel boru hattınızın kireçli suyun sebep olduğu zararlara karşı korunması sağlanmaktadır.

              

İleri filtrasyon teknolojileri ile arıtılan su; lavabo ve küvetlerdeki kireç lekelerini önleyerek temizlik ve hijyen masraflarınızı düşürmektedir.  Çamaşır ve bulaşık makinelerinin rezistanslarını koruyarak; ısı eşanjörleri, chiller ve soğutma kulelerinin daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.

 

Odaklı yaklaşım, derinlemesine bilgi ve ileri su filtrasyon sistemleri yelpazesi ile ROSCHE; Alışveriş Merkezi ve Otel  Sektöründe her türlü su arıtma talebini karşılamaya hazırdır.

Yardım ?

Aklınıza gelen soruları lütfen form aracılığı ile gönderin. 1-2 iş günü içinde size geri döneceğiz..

0850 302 27 40
global@rosche.com.tr