0850 302 27 40 Mon - Fri 10:00-18:00 0850 302 27 40
global@rosche.com.tr
Türkçe tr
Siemens Altyapısı
MXT Teknolojisi
Arıtma Sistemleri
Proses Uygulamaları

Tekstil Sanayi Su Arıtma Sistemi

Tekstil Üretim Prosesleri için Kuyu Suyu Arıtma Sistemleri

Tekstil endüstrisi için temiz su güçlü bir ihtiyaçtır. Tekstil üretiminde birçok süreçte kullanılır ve göz ardı edilirse, kaliteyi, performansı ve üretim maliyetini ciddi ölçüde etkiler.

Tekstil su arıtma sistemleri

Üretim süreçlerinde (boyama ve terbiye) su, pamuk, renk, yağ ve kimyasal maddeler vb. Bu nedenle, her tekstil birimi için etkili bir su arıtma programı uygulanması zorunludur.

Birçok endüstri kolunda olduğu gibi tekstil sektöründe de çeşitli proseslerde arıtılmış su kullanmak gerekmektedir. Özellikle boya proseslerinde kaliteli su kullanılmaması sonucunda boyada renk tutmaması, lekeler gibi ciddi problemler oluşmaktadır.

Ham suda bulunan demir, mangan, bakteri, organik madde, bikarbonat, sertlik gibi parametreler tekstil endüstrisinde haşıl, yıkama, beyazlatma, parlatma ve özellikle boyama işlemlerinde ciddi problemler yaratmaktadır. Bu problemlerin giderilmesi doğru seçilmiş bir su arıtma sistemiyle mümkündür.

ROSCHE , işletmelerin ihtiyacı olan su kalitesine ulaşmak için Filtrasyon Sistemlerini, Su Yumuşatma Sistemlerini, Ultrafiltrasyon Sistemlerini, Deniz Suyu ve Kuyu Suyu Ters Osmoz Sistemlerini, Anyon – Katyon Deiyonizasyon Sistemlerini ve EDI (Elektrodeiyonizasyon) Sistemlerini uzman mühendis ve teknik kadrosu ile projelendirerek anahtar teslim olarak teslim edebilmektedir.

Montaj ve devreye alma aşamalarından sonra ROSCHE uzman kadrosu bu sistemlerin tüm eğitimlerini vererek, sistemin en optimal seviyede kullanılmasını temin eder ve satış sonrası hizmetleri ile süreci destekler.

Yardım ?

Aklınıza gelen soruları lütfen form aracılığı ile gönderin. 1-2 iş günü içinde size geri döneceğiz..

0850 302 27 40
global@rosche.com.tr