0850 302 27 40 Mon - Fri 10:00-18:00 0850 302 27 40
global@rosche.com.tr
Türkçe tr
Siemens Altyapısı
MXT Teknolojisi
Arıtma Sistemleri
Proses Uygulamaları

Soğutma Kulesi Su Arıtma Sistemi

Soğutma Kulesi Su Arıtma Sistemi

Birçok endüstriyel soğutma sistemi;  chiller , kompresörlerden ve evaporatif kondansatörlerden gelen ısıyı uzaklaştırmak için suya bağımlıdır.

soğutma kulesi ve chiller su arıtma sistemi

Soğuk hava depolarında da aynı şekilde püskürtme ve nozulların kusursuz çalışması, ayrıca bitki üzerinde tortu kalıntısı ve kireç eseri oluşturmamak için arıtılmış ve kiçresiz su kullanımı en önemli konulardan biridir.

Sistemlerin doğru , güvenilir ve verimli çalışmasını sağlamak için gereken kritik alanlardan bazıları şunlardır:

  • Santral kapasitesini ve verimliliğini en üst düzeye çıkarmak ve sık sık çevrimdışı temizlik ihtiyacını ortadan kaldırmak için yüksek sıcaklıklı ısı eşanjörleri, intercoolerler ve evaporatif kondenserlerdeki birikim yatağı kontrolü
  • Isı değişim kapasitesini en üst düzeye çıkarmak  ve korozyonu minimize etmek için ısı eşanjörleri ve soğutma sistemlerinin soğutma kulelerinde kireç, kışır, çamur, balçık,kavitasyon kontrolü
  • Bitki ömrünü ve performansını en üst düzeye çıkarmak için soğutma sistemlerinin korozyon koruması.

Endüstriyel Soğutma Sistemlerinde; besleme suyu arıtma sistemleri , chiller, kompresör, rezistans, püskürtme ve nozul bileşenlerini ve boru tesisatını, korozyon ve kireçten korumak için kullanılır.

İşletmemiz tarafından üretilen paket su arıtma ve su yumuşatma sistemleri ile tüm bu problemleri ortadan kaldırarak  soğutma sistemlerinizin optimal değerlerde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

 soğuk hava deposu su arıtma sistemi

 TÜSAM & ROSCHE işbirliğiyle geliştirilen su yönetimi sistemleri; uzun yıllardır sahada uygulanan, sonuçları optimize etmek ve kaliteyi yükseltmek için geliştirilmiş küresel teknolojilere dayanmaktadır.

Bunlar, sistemin hedeflerine ulaşılması için özenli destek ve hızlı yanıtların sağlanması amacıyla tesis sahasına yakın veya tesis içinde bulunan özel ve deneyimli saha servis ekipleri  tayini ile sağlanır.

Yardım ?

Aklınıza gelen soruları lütfen form aracılığı ile gönderin. 1-2 iş günü içinde size geri döneceğiz..

0850 302 27 40
global@rosche.com.tr