0850 302 27 40 Mon - Fri 10:00-18:00 0850 302 27 40
global@rosche.com.tr
Türkçe tr
Siemens Altyapısı
MXT Teknolojisi
Arıtma Sistemleri
Proses Uygulamaları

İnşaat Sahası ve Şantiye Su Arıtma Sistemi

İnşaat Sahaları ve Şantiyeler için Kuyu Suyu Arıtma Sistemleri, Paket ve Mobil İçme Suyu Arıtma Sistemleri

Bir inşaat sahası her zaman verimli bir su arıtma gerektirir.  İçme ve kullanım suyu, inşaat ve şantiyeler için mutlaka olması gereken, şantiye personelinin yaşam gereksinimlerini karşılayan sistemlerdir. Talep durumuna göre Yerleşik, Paket Su Arıtma Sistemi yada Mobil Su Arıtma Sistemi olarak dizayn ve monte edilir. 

şantiye su arıtma sistemi

Yeraltı suyu, inşaat şantiyelerindeki en büyük su kaynağı olmakla birlikte, bu sularda bulunan ve her zaman mevcut olan kirlilikler, inşaat ekipmanlarının ve su kullanan diğer malzemelerin çalışma verimliliğine ve sonuç olarak genel inşaat çalışmalarının kalitesine zarar vermektedir. Bu nedenle, inşaat kalitesini iyileştirmek için, su kirletici maddelerden arındırılmış olmalıdır ve sadece etkin bir su arıtma sistemi bu ihtiyacı karşılayabilir.

Su yönteminin uygulanması projeden projeye değişebilir. Etkileyen faktörler;  su kaynağı, toprak yapısı, yeraltı suyu seviyesi, uyumluluk gereksinimleri, atıksu deşarj noktası ve herhangi bir plan yapmadan önce dikkate alınması gereken diğer birçok faktördür.  Yeraltı suyu ve inşaat suyu arıtma ihtiyaçları için durum ve bütçe odaklı  su arıtma sistemleri sunulmaktadır.

Ters ozmoz, su yumuşatıcı ve ileri filtrasyon sistemleri ; geçici su arıtma ihtiyaçlarınız için sahada özelleştirilebilen ve monte edilebilen ekipmanlarımızdan bazılarıdır. Bu tür su arıtma sistemlerini tasarlama ve üretme konusundaki kapsamlı deneyimimiz, gelişmiş inşaat performansı ile hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmaktadır.

ROSCHE sunduğu İleri Filtrasyon Sistemleri ile  hazır beton tesislerine yönelik çeşitli küçük ve büyük şantiyelerde çok sayıda Mobil su arıtma tesisini tamamlamıştır.

Yardım ?

Aklınıza gelen soruları lütfen form aracılığı ile gönderin. 1-2 iş günü içinde size geri döneceğiz..

0850 302 27 40
global@rosche.com.tr