0850 302 27 40 Mon - Fri 10:00-18:00 0850 302 27 40
global@rosche.com.tr
Türkçe tr
Siemens Altyapısı
MXT Teknolojisi
Arıtma Sistemleri
Proses Uygulamaları

Otel Su Arıtma Sistemi

Oteller için Merkezi Su Arıtma Sistemleri ve Kuyu Suyu Arıtma Sistemleri

Alışveriş Merkezlerinin yüksek kapasitedeki içme ve kullanım suyu ihtiyacı için şebeke suyu, kuyu suyu, nehir suyu ya da deniz suyu gibi kaynaklar kullanılabilmektedir.

ROSCHE Endüstrilerinin sunduğu İleri Filtrasyon Sistemleri ile giriş suyundaki kaba tortu ve partiküller arındırıp su ile çalışan ekipmanların ve arıtma sistemlerinizin kullanım ömrü ve verimliliği artmaktadır.

otel su arıtma sistemi

Otellerde temiz ve bol içme ve kullanım suyu ihtiyacına çözüm bulmak için Ters Osmoz su arıtma sistemleri çok aşamalı filtrasyon teknolojisi ile lezzetli, berrak, kokusuz ve sağlıklı içme suyu sunulmaktadır. Bu sistemler ile Otellerin restaurant, kafe, bar ve yemekhanelerinde kaliteli, sağlıklı, ekonomik ve ergonomik  içme ve kullanma suyu elde edilerek müşterilere sunulan hizmet kalitesi yüksek standartlarda sunulmaktadır.

Sert su ve bunun sonucunda oluşan kireç otellerin boru hatlarında tıkanma ve delinme gibi sorunlara, su akış veriminin düşmesine, ısıtma parçalarının kireçlenmesi ile enerji kaybına, neden olmaktadır. Tüm bu etkenler genel tesisatlarda ve cihazlarda dönemsel tamir sıklığını ve işletme masraflarını yükseltmektedir.

ROSCHE GERMANY, sunduğu ileri su arıtma sistemleri ile, kullandığınız cihazların ve genel boru hattınızın kireçli suyun sebep olduğu zararlara karşı korunması sağlanmaktadır.              

İleri filtrasyon teknolojileri ile arıtılan su; lavabo ve küvetlerdeki kireç lekelerini önleyerek temizlik ve hijyen masraflarınızı düşürmektedir.  Çamaşır ve bulaşık makinelerinin rezistanslarını koruyarak; örtü, çarşaf ve yastık ürünlerinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.

Odaklı yaklaşım, derinlemesine bilgi ve ileri su filtrasyon sistemleri yelpazesi ile ROSCHE; Otel  Sektöründe her türlü su arıtma talebini karşılamaya hazırdır.

otel için kuyu suyu arıtma sistemi

Otelde kullanılan her türlü musluk suyu, tanka çekilen sularda ve kullanım sularının genel alandan gelen bölümüne yerleştirilecek olan alanda, suyun içerisinde yer alan her türlü zararlı maddenin giderilmesi, suyun kalitesinin artırılması ve daha sağlıklı bir suya ulaşabilmeniz için kullanabileceğiniz sistemlere, Otel Arıtma Sistemleri denilmektedir. Profesyonel olmanıza gerek kalmadan rahatlıkla kurulumunu yapabileceğiniz pratik bir yapıya sahip olan, temizlik konusunda da mükemmel bir rahatlık sunacak olan bu sistemleri kullanarak, en rahat kullanım hem de sağlık açısından asla tehdit etmeyecek ve otelinizi tehlikeye sokmayacak fırsatları sunacaktır.

Yardım ?

Aklınıza gelen soruları lütfen form aracılığı ile gönderin. 1-2 iş günü içinde size geri döneceğiz..

0850 302 27 40
global@rosche.com.tr