0850 302 27 40 Mon - Fri 10:00-18:00 0850 302 27 40
global@rosche.com.tr
Türkçe tr
Siemens Altyapısı
MXT Teknolojisi
Arıtma Sistemleri
Proses Uygulamaları

Kağıt ve Peçete Sanayi Su Arıtma Sistemleri

Kağıt ve Peçete Üretim Tesislerinde Su Arıtma Sistemleri

Kağıt ve peçete hamuru ve proses sularının  tedavisi zorlu bir iş olabilir. Endüstriyel su arıtma sistemlerimiz, bu zorlukları çok uygun maliyetli ve enerji verimli yollarla karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Hamur ve kağıt üretim üniteleri için düşük yatırım ve daha az enerji gerektiren özel ve güvenilir su ve arıtma çözümleri sunuyoruz.

kağıt ve peçete imalatı su arıtma sistemi

ROSCHE Germany Mühendislik ekibi, kritik değirmen süreçlerinde maksimum çıktı sağlamanıza ve kalite gereksinimlerini karşılamanıza yardımcı olmak için ekibinizle birlikte çalışır. Soğutma kulesi su arıtma, kazan suyu arıtımı, sıfır deşarj veya diğer tip filtrasyonların gerekip gerekmediği tespit edilerek somut çözümler sunulmaktadır.

Kağıt endüstrisi;  üretiminin birçok noktasında temiz suyun önemli ihtiyaç olduğu bir endüstridir. Bunun için etkili bir su arıtma yönetimi gereklidir. Genel olarak, birkaç çeşit atık su, ağartma, yıkama ve boşaltma ve buharlaşma kondensleri gibi işlemlerden gelen herhangi bir modern hamur fabrikasında işlem görmelidir. Biyonik İleri filtrasyon Sistemlerinde suyun yeniden kullanılmasına ve geri dönüştürülmesine yönelik arıtma, kağıt üreticilerinin verimliliğini artırmasına ve gün geçtikçe artan rekabetçi pazarın çevresel zorluklarını karşılamalarına yardımcı olmaktadır.

 

Selüloz ve Kağıt Sanayi Su Arıtma Çözümleri

- Ters Ozmoz Tesisi (RO Sistemi)                              

- Su Yumuşatma Tesisi                                                              

- Ultrafiltrasyon / MBR

- Su Demineralizasyon Tesisi

- Su Geri Dönüşüm Tesisi

Yardım ?

Aklınıza gelen soruları lütfen form aracılığı ile gönderin. 1-2 iş günü içinde size geri döneceğiz..

0850 302 27 40
global@rosche.com.tr