0850 302 27 40 Mon - Fri 10:00-18:00 0850 302 27 40
global@rosche.com.tr
Türkçe tr
Siemens Altyapısı
MXT Teknolojisi
Arıtma Sistemleri
Proses Uygulamaları

İlaç Sanayi Su Arıtma Sistemi

İlaç Üretiminde, Farmasötik ve Medisinal Tesisler için Su Arıtma Sistemleri

Su, ilaç ve kimyasal üretimin birçok aşamasında önemli bir rol oynar. Zorlu su standartlarının karşılanmasının üretim sürecinde öncelikli bir ihtiyaç ve gereksinim olduğu, bu durumun üretim süreçlerinin tamamını ve kalite standartlarını doğrudan etkilediği  açıktır.

Farmasötik Su Arıtma Sistemi

ROSCHE GERMANY;  İleri Filtrasyon Sistemleri ile  yüksek kaliteli su arıtma çözümleri sunmakta,  ilaç ve kimya endüstrilerine hizmet vermektedir. Enjeksiyon Suyu ve USP Arıtılmış Su için su arıtma sistemlerinden tek bir Farmasötik ve Medisinal su arıtma servislerine kadar  sağlayıcınız olarak hareket etmektedir.

 ROSCHE un sunduğu Doğru su programları, operasyonunuzun Uluslararası su kalite standartlarına uygun, yüksek güvenlikli, sürdürülebilir ve uygun maliyetli bir şekilde yerine getirmesine yardımcı olmak için özelleştirilmektedir.

 Bir Farmasötik ve Medisinal üretim tesisi için, çoklu ortam filtrasyonu, iyon değişimi, ters osmoz, yumuşatma, aktifleştirilmiş karbon filtreleme, UV filtreleme ve elektrodeiyonizasyon (EDI) vb. Içeren farklı su arıtma yöntemleri sunulmaktadır.

 Mühendislik ekibimiz tarafından üretilen Farmasötik Su Arıtma Sistemleri, çok çeşitli ilaç ürünlerinin üretimi için doğrulama ve sistem entegrasyonu sunar.

ilaç sanayi su arıtma

Enjeksiyon Sistemi için Medipure İlaç Suyu

ROSCHE & MEDIPURE ; İlaç endüstrileri için WFI (Water for injection / Enjeksiyon Suyu) üretmek için, FDA ve EMEA gerekliliklerine göre cGMP yönergelerini karşılayan ekipman yelpazesi ile kapsamlı çözümler sunmaktadır. Haftanın her günü karşılanan ve tüm belirlenen saflık standartlarını karşılayan ve aşan yüksek kaliteli Su Enjeksiyonu (WFI) üretmek için sistemler tasarlamak ve geliştirmek için beceri ve kaynaklara sahiptir.           

WFI sistemlerimiz, arıtılmış su ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanırken, validasyonu desteklemek için ön arıtma uygulamaları ve dokümantasyon ile birlikte çalışmaktadır.

WFI sistemlerimiz, WFI dağıtım sistemi için tüm izleme ekipmanı ve kontrol cihazlarını bir araya getirilmiş, tek bir PLC sistemine entegre edilmiş ve fabrikada test edilmiş kompakt bir kızağa dahil edebilir.

Sertifikalı ve onaylanmış WFI Sistemlerinin kurulumu ile dünya çapında ilaç şirketlerine hizmet vermenin tecrübesi ile desteklenmiştir.

ROSCHE un arıtma programlarında teknik ekipler ile yapılacak inceleme araştırmalar ile tam sistem uyumu sağlanabilmekte ; çevresel şartlara ve maliyet etkinliğine uyarken, sıkı standartları karşılayan özel çözümler sunulmaktadır.

Yardım ?

Aklınıza gelen soruları lütfen form aracılığı ile gönderin. 1-2 iş günü içinde size geri döneceğiz..

0850 302 27 40
global@rosche.com.tr