0850 302 27 40 Mon - Fri 10:00-18:00 0850 302 27 40
global@rosche.com.tr
Türkçe tr
Siemens Altyapısı
MXT Teknolojisi
Arıtma Sistemleri
Proses Uygulamaları

Hastane Su Arıtma Sistemi

Hastane ve Medikal Su Arıtma Sistemleri

Hastane, Klinik, Diyaliz Merkezleri ve Laboratuvarlar için müşteri ihtiyacına göre UV Filtrasyon, UF Filtrasyon, Ters Osmoz veya Multimedya Filtrasyon Sistemleri deneyimli ROSCHE  mühendisleri tarafından önerilebilecek seçenekler arasındadır.

medikal su arıtma sistemi, hastane su arıtma sistemi

Laboratuvar deneylerinde kullanılan solüsyonların %99’dan fazlasını, su oluşturmaktadır. İhtiyaç duyulan saf suyun kalitesi yapılan deneylerin ve test sonuçlarının güvenirliliği için kritik bir unsurdur olmakla birlikte laboratuvar ekipmanlarının rutin temizliği için de önemlidir.

Hastane, klinik ve diyaliz merkezleri gibi medikal alanlarda kullanılan su genellikle şebeke veya kuyu suyunun arıtılması ile elde edilir. Kullanılan su dan tüm organik ve inorganik kirletici maddeler elenmeli,  bakteri ve mikroorganizma oluşumu engellenmelidir. İhtiyaç duyulan ultra saf suyun, elde edilmesi için debi ve kapasite gibi parametrelere göre ROSCHE Endüstrileri tarafından ihtiyaca yönelik,  kompakt sistem tasarımları sağlanmaktadır.

Medikal su arıtma sistemleri kapsamında hemodiyaliz, özel medikal uygulamalar ,deiyonize, demineralizasyon,  nötralizasyon ve dezenfeksiyon sistemleri için su arıtımı sistemleri projeleri uygulanmaktadır.

 

  • Hemodiyaliz tedavisi için ihtiyaç duyulan kalitede su arıtımını sağlayan sistemlerin dizayn, montaj ve anahtar teslim yapımı, mevcut sistemler için gerekli sarf malzeme temini ve teknik servis hizmetleri
  • Biyokimya, moleküler biyoloji, ümminoloji, gıda ve birçok laboratuar için ihtiyaç duyulan deiyonize, saf, ultra saf su üretimi gerçekleştiren sistemlerin, standart olarak ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda imalat, montaj ve teknik servis ve diğer gerekli hizmetlerinin verilmesi

 

ROSCHE   tarafından geliştirilen su yönetimi programları, uzun yıllardır sahada uygulanan ve sonuçları optimize etmek ve geliştirmek için oluşturulmuş küresel teknolojilere dayanmaktadır.

 

Yardım ?

Aklınıza gelen soruları lütfen form aracılığı ile gönderin. 1-2 iş günü içinde size geri döneceğiz..

0850 302 27 40
global@rosche.com.tr