0850 302 27 40 Mon - Fri 10:00-18:00 0850 302 27 40
global@rosche.com.tr
Türkçe tr
Siemens Altyapısı
MXT Teknolojisi
Arıtma Sistemleri
Proses Uygulamaları

Eloksal Kaplama Tesisi Su Arıtma Sistemleri

Alüminyum, Eloksal, Galvaniz ve Metal Kaplama Tesisi Su Arıtma Sistemleri

ROSCHE, Alüminyum ve Metal kaplama endüstrilerinde belirli kirletici maddelerin giderilmesi için bir dizi su arıtma programları sunmaktadır.  

Su analiz raporuna bağlı olarak, tutarlı ve ekonomik bir şekilde uyum sağlayarak metal kaplama, yüzey temizleme ve son işlem havuzları için proses suyu ve safsu cihazları üretmektedir.

Eloksal kaplama su arıtma sistemi

               ROSCHE; yetenekli mühendisler ve su arıtma uzmanlarından oluşan bir ekiple, eloksal kaplama, alüminyum kaplama, metal kaplama, galvaniz kaplama, elektro kaplama ve baskılı devre kartı (PCB) üretimi için su ve arıtma sistemleri tasarlamakta, üretmekte ve kurmaktadır.

                Metal Son İşlem

               Metal kaplama, metal ürünlerin yüzeyini iyileştirme veya bitirme işlemidir. Alüminyum Eloksal kaplama Elektro kaplama, kimyasal kaplama, galvanizleme, çeşitli endüstriyel uygulamalarda uygulanan bazı metal bitirme formlarıdır. Kuşkusuz, herhangi bir üretim biriminin ayrılmaz bir parçası olmakla birlikte, çevre güvenliği için sorumlu bir şekilde kullanılması gereken korozif sıvılar, zehirli banyolar ve çamurlar da üretir.

 

               Metal Son İşlem ve Su Problemleri

               Metal terbiye işlemleri yapan endüstriler bakır, krom, kurşun, kalay, çinko ve civa gibi çok çeşitli çözünmüş metaller içeren çok miktarda atık su üretirler. Bu atık sular su geri dönüşüm programları ile tekrar kullanıma kazandırılabilir ve işletmelerin anlık şok su çekim işlemlerinde kapasite artışı sağlanmaktadır.

 

               Odaklı yaklaşım, derinlemesine bilgi ve ileri su filtrasyon sistemleri yelpazesi ile ROSCHE; Metal İşleme ve Kaplama Endüstrisinde her türlü su arıtma talebini karşılamaya hazırdır.

 

Yardım ?

Aklınıza gelen soruları lütfen form aracılığı ile gönderin. 1-2 iş günü içinde size geri döneceğiz..

0850 302 27 40
global@rosche.com.tr