0850 302 27 40 Mon - Fri 10:00-18:00 0850 302 27 40
global@rosche.com.tr
Türkçe tr
Siemens Altyapısı
MXT Teknolojisi
Arıtma Sistemleri
Proses Uygulamaları

Cafe ve Restoran Su Arıtma Sistemi

Kafe İçme ve Kullanma Suyu Arıtma Sistemleri , Restoran İçme ve Kullanma Suyu Arıtma Sistemleri

ROSCHE, su kullanımının yoğun olduğu Kafe ve Restoranlarda gündelik ihtiyaçların karşılanmasına yönelik özel su programları sunmaktadır. Sıcak ve soğuk içeceklerin hazırlanmasında, yemeklerin pişirilmesi ve tabiki bulaşıkların yıkanmasında, gündelik temizlik işlerinden içme suyu sunumlarına kadar bir çok safhada temiz ve sağlıklı suya ihtiyaç duyulmaktadır.       

     Kafe ve Restoran Su Arıtma Cihazları

Arıtılmış su kullanımı ile müşterilerinize sunduğunuz hizmet kalitesini standartların ötesine taşırken, endüstriyel mutfak ve içecek ekipmanlarınızın uzun ömürlü olmasını sağlayacak, aynı zamanda  günlük hijyen malzemeleri kullanımını da ciddi oranlarda azaltmış olacaksınız.

Çay ve Kahvenin yaklaşık %98’ini su oluşturur. Bu nedenle su, çay ve kahvenin tadında belirleyici rol oynayarak, aromalarını ortaya çıkarır. ROSCHE Germany su arıtma programları ile,  kahve aromasını %100 hissettirmek için, mineralleri bünyesinde tutan, ancak makinelerdeki kireç ve korozyon oluşumunu engelleyen sistemlerdir. ROSCHE un sunduğu ileri su arıtma sistemleri , suda bulunabilecek kötü tat, koku, zararlı bakteri ve kistlerin giderilmesini sağlayarak, düşük sertlikte, nötr pH değerinde su üretir. İşletmenizde müşteri memnuniyeti ve karlılık sağlar.

Karbonatlı ve asitli soğuk içecek dispenserlerinizde, çizik ve tıkanıklıklara neden olabilecek kirleticilerden arındırılmış ve düzgün karbonasyon yapılmış temiz su önemlidir. Çünkü karbonatlı içeceklerinizin yaklaşık %87’ sini su oluşturur. Türk Su Araştırma Merkezi nin sunduğu arıtma çözümleri ile, içeceklerin kalitesinde süreklilik elde edilirken, minimum bakım ihtiyacı ve düşük arıza oranları nedeniyle işletmenizde karlılık sağlanmaktadır.

Odaklı yaklaşım, derinlemesine bilgi ve ileri su filtrasyon sistemleri yelpazesi ile ROSCHE Germany; Cafe ve Restoran Sektöründe her türlü su arıtma talebini karşılamaya hazırdır.

Yardım ?

Aklınıza gelen soruları lütfen form aracılığı ile gönderin. 1-2 iş günü içinde size geri döneceğiz..

0850 302 27 40
global@rosche.com.tr