0850 302 27 40 Mon - Fri 10:00-18:00 0850 302 27 40
global@rosche.com.tr
Türkçe tr
Siemens Altyapısı
MXT Teknolojisi
Arıtma Sistemleri
Proses Uygulamaları

Apartman & Site Su Arıtma Sistemi

Apartman, Site ve Toplu Konutlar için Şebeke ve Kuyu Suyu Merkezi Su Arıtma Sistemleri

Apartman, Site gibi Toplu konutlarda kireçli, tortulu, bakterili ve kokulu şebeke ve kuyu suları için tüm tedavi öncesi ve sonrası aşamalarını içeren su arıtma sistemlerinin geliştirilmesi ve tasarlanmasına öncülük edilmektedir.

ROSCHE tarafından geliştirilen Multiplex Merkezi sı arıtma sistemleri; kirleticilere özgü tedaviler, insan müdahalesine gerek kalmayan SİEMENS altyapılı tam otomatik cihazlar, ve tamamlayıcı birleşenler dahil olmak üzere apartman, site, toplu konutlar için merkezi su arıtma seçenekleri ile kapsamlı bir kombinasyon sunmaktadır.

 apartman ve site su arıtma sistemi

Kuyu ve şebeke sularında ki olumsuz şartlardan ve tortu, organik madde, kireç ve diğer kirleticileri uzaklaştırmak için tam otomatik ve benzersiz sistemler üretmekte ve uygulamaktadır. Mevcut teknolojiler kullanılarak ham su da iyileştirme yapılmakta sistemlerimiz  amacına uygun olarak suyu istenen kritere getirilmesi imkanını sunmaktadır.

Çoğu durumda, musluk suyu kalitesi  kısmen dahi asgari sağlık standartlarına uymayan şebeke ve kuyu  sularından oluşmaktadır.

Dikkat edilmesi gereken  konu  bizlere  sağlanan  suyun  musluklarımıza  kadar  ulaştığı yolculuğudur. Şebeke hatlarını depolarımız, apartman yada ev tesisatımızı dolaşarak musluklarımıza ulaşan su her zaman arzu  edilen  kalitede  değildir. Sularımızda gözle görmediğimiz fakat sağlığımız için zararlı kirlilikler bulunur.

Bunlar; kötü tat, koku,  renk,  kireç  ve  tortu  olarak hissedilir.  Kimi zaman  ise bilmeden çeşitli virüs, bakteri, mikrobiyolojik  ajanların varlığına ve ağır metallere maruz kalınmaktadır.  Bu durum sizin ve ailenizin sağlığının tehdit altında olması demektir..

TÜSAM & ROSCHE işbirliğiyle geliştirilen su yönetimi sistemleri; tüm bu problemleri, teknolojik, hijyenik ve ergonomik olarak çözümlemekte ve sizlere sağlıklı ,kaliteli içme ve kullanma suyu kalitesi sağlamaktadır.

Yardım ?

Aklınıza gelen soruları lütfen form aracılığı ile gönderin. 1-2 iş günü içinde size geri döneceğiz..

0850 302 27 40
global@rosche.com.tr