0850 302 27 40 Mon - Fri 10:00-18:00 0850 302 27 40
global@rosche.com.tr
Türkçe tr
Siemens Altyapısı
MXT Teknolojisi
Arıtma Sistemleri
Proses Uygulamaları

Su Arıtma Sistemleri Üretim ve Satışı

Su Arıtma Sistemleri Üretim ve Satışı

su arıtma sistem üretimi

ROSCHE;

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ihtiyaca uygun ve çözüm odaklı su arıtma sistemleri dizayn edilmekte, Ankara ve Adana da mukim atölyelerimizde birinci kalite ekipmanlar kullanılarak Türk Su Araştırma Merkezi Tesislerinde üretimleri gerçekleştirilmektedir.

Üretilen su arıtma sistemleri Ankara - Adana - İstanbul - İzmir - başta olmak üzere yetkili Bölge Temsilciliklerimizden satışa sunulmaktadır.

Mühendislik ve Proje

Tesis, Fabrika yada işletmeniz için Mühendislik ve Proje hizmeti sunulmaktadır.

su arıtma mühendisliği

Türk Su Araştırma Merkezi ve ROSCHE işbirliğiyle; ihtiyacınız olan su arıtma ve endüstriyel tesisler ile ilgili mühendislik ve proje hizmet sunmakta,deneyimli kadromuzca yatırımlarınızı güçlü ve sağlam bir altyapı ile desteklemektedir.

ROSCHE bünyesinde, altyapıları ve mesleki yaratıcılıklarını, akılcı yatırımlara dönüştüren bir teknik e barındırmaktadır.

 Bu ekip işe eksiksiz bir ön araştırma ile başlar.

Yapılan ölçüm ve değerlendirmeler sonucu gerçek koşul ve gereksinimler saptanır.

Proses dizaynı ve projelendirme, temel kriterlere uygun olarak düzenlenir.

Gerekli olan tüm laboratuvar ve pilot tesis çalışmaları tarafımızca gerçekleştirilir.

Tüm bu mühendislik ve proje çalışmaları sırasında temel hedef ihtiyaçlara uygun tasarım olmakla birlikte, unutmadığımız prensibimiz 'talep ve ihtiyaçlarınıza en yakın sonucu üretmektir'.

 Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Türk Su Araştırma Merkezi, su teknolojileri alanında araştırma ve laboratuvar deneylerinden dizayn ve projelendirme konularına kadar her kapsamda mühendislik hizmeti vermektedir.

ROSCHE; vermiş olduğu mühendislik ve proje hizmetleri ile müşterilerinin ihtiyacına ve çevresel amaca uygun çözüm sunmaktadır.

Yardım ?

Aklınıza gelen soruları lütfen form aracılığı ile gönderin. 1-2 iş günü içinde size geri döneceğiz..

0850 302 27 40
global@rosche.com.tr

Araştırma ve Geliştirme

ROSCHE & TÜSAM İşbirliği ile 32 Sektöre özel Sistem Reçetesi Hazırlanmış ve Uygulanmaktadır.

su arıtma sistemleri araştırma ve geliştirme

Teknolojik anlamdaki bütün gelişmeleri yakından takip etmeyi bir kurumsal felsefe olarak benimseyen Türk Su Araştırma Merkezi ; su arıtma sektöründe araştırma ve geliştirme alanında yaptığı çalışmalar ile Türkiye ve Ortadoğu da faaliyet göstermektedir.

Müşteri taleplerinin ve sürekli kalite artışına yönelik şirket anlayışının getirdiği yenilikçilik yaklaşımı ROSCHE a güçlü bir tasarım ve geliştirme yeteneği kazandırmıştır. Uluslararası alandaki müşterilerimizin memnuniyetini daha da arttırmak ve rekabet ortamında konumumuzu güçlendirmek üzere Ar-Ge bölümünün getirdiği yenilikçi çözümler müşterilerimizin yüksek beğenisini kazanmaktadır.

Maliyet etkin ve yenilikçi çözümler getirme hedefiyle Ar-Ge faaliyetlerini daha da güçlendiren ROSCHE; sektördeki varlık yönetim gücünü artırmaktadır. Proje geliştirme ve Ar-Ge ekibimiz endüstriyel su arıtma sektörüne; maliyet, etkin, yenilikçi takviye çözümleri getirmek için çabalarını birleştirmektedir.

Faaliyet gösterilen alanlarda kaynaklarımızı verimli bir şekilde işletmek, bilgi birikimimiz arttırmak ve ulusal teknolojiler oluşturmak amacıyla Ar-Ge çalışmalarımıza devam edilmektedir.

ROSCHE; Yeni ürünler geliştirmek, üretimde kalite artışı ile maliyetlerin düşmesini sağlamak ve bunun sayesinde ekonomik toplumsal fayda elde etmeyi hedeflemektedir.